+380 44 425 97 00 | company@prt.com.ua  

Про PR-Компанію

Комунікаційна група PRT на ринку суспільних комунікацій з 1999 р.
 
За цей час ми реалізували понад 300 проектів в Україні, у країнах СНД, Західної та Східної Європи, у США. Відтоді PR компанія, що об'єднала професіоналів PR і GR, медіа і IT, соціології й політології, фінансів і моніторингу, - функціонує без вихідних. Ми спеціалізуємося на реалізації антикризових і «мирних» проектів бізнесового, суспільного і політичного характеру.
 
PRT об'єднують професіоналізм і патріотизм. PR компанія просуває і захищає інтереси суб'єктів, діяльність яких спрямована на створення в найширшому сенсі цього слова, - в інформаційному просторі, перед інститутами влади, в суспільстві. Удосконалюючи комунікації між людьми, ми робимо наш світ яскравішим і багатшим. Така місія PRT.
 
Головне завдання PR компанії – успішне подолання викликів і ефективна реалізація завдань, що стоять перед нашими клієнтами. Ми працюємо для них, вони – наша гордість і репутація. І тому ми завжди відстоюємо інтереси наших клієнтів, як свої.
 
PRT – партнер в Україні Financial Dуnamics (Лондон), найбільшій у світі компанії з фінансових комунікацій. Наше партнерство передбачає об'єднання зусиль у сегментах корпоративних і фінансових комунікацій, пошуку й захисту інвестицій, збереження і зміцнення репутації, забезпечення виходу на нові ринки тощо. В умовах економічної кризи ці послуги вже набули чи не найважливішої значущості.
 
Також партнером PRT є Mapledene Publishing (Лондон) – добре відома своєю спеціалізацією у сферах друкарської індустрії, фінансової й економічної політики.
 
PRT – член Європейської бізнес-асоціації, з початку 2008 року.
 
За можливості PRT здійснює благодійну діяльність. Наше PR агентство - ініціатор ряду суспільних проектів.
Рейтинг резонансних подій, Ефективні бізнес-комунікації, Індекс комунікаційної ефективності, Національний індекс репутаційної стабільності та комунікативної ефективності - наші інвестиції в Україну. Всі вони формують умови для діалогу між партнерами й конкурентами, аудиторіями, країнами... Іншими словами – змушують людей говорити й чути один одного. Без цього можна і не збідніти, але не можна стати багатшими.
 
Ефективні комунікації роблять Вас багатшими. У цьому - їхня цінність і головне призначення PRT як PR компанії.
 

© 2007-2013 Комуникаційна група PRT
E-mail: company@prt.com.ua

04070, м. Київ
вул. Г. Сковороди, 6

Разработка сайта One2Action Interactive