+380 44 425 97 00 | company@prt.com.ua  

Інтернет PR

«Бізнесмен у Нью-Йорку зможе давати вказівки, і вони будуть негайно з’являтися в його офісі в Лондоні або в будь-якому іншому місці. Він зуміє зі свого робочого місця зателефонувати будь-якому абоненту на планеті, не змінюючи наявного обладнання. Дешевий пристрій, за розміром не більший за годинник, дозволить його власникові слухати на воді і на суші музику, пісні, промови політиків, вчених, проповіді священиків, що доставлятимуться на великі відстані. Таким же чином будь-яке зображення, символ, малюнок, текст можуть бути передані з одного місця в інше. Мільйони таких пристроїв можуть контролюватися єдиною станцією. А найголовнішим є те, що все це буде передаватися без дротів...»
1908 р. Нікола Тесла

Наша команда допоможе Вам, випередивши час, застосувати Інтернет-технології з користю для Вашого бізнесу.

Нині рівень довіри до інформації, що існує в мережі Інтернет, достатньо високий, а можливість появи недостовірної чи небажаної інформації про Вас чи Вашу компанію майже неминуча.

Послуга Інтернет PR покликана вирішувати комплексні задачі просування компанії, особи, продукту чи послуги. Формувати імідж і позитивну репутацію, нівелювати негативні чутки.

Основні задачі, які ми вирішуємо в рамках продукту Інтернет PR:

  • Інтернет-PR – організація PR-кампаній в Інтернеті, взаємодія з онлайн-ЗМІ, формування репутації в блогосфері й соціальних мережах.
  • Прихований маркетинг – організація вірусних кампаній, просування продукту/послуги в форумах, блогах і соціальних мережах.
  • Управління пошуковою репутацією – збільшення позитивних посилань про компанію в пошукових системах, витіснення негативної інформації, SEO просування.

 

Презентація послуги Інтернет PR

Скачати презентацію

 

Наші партнери