+380 44 425 97 00 | company@prt.com.ua  

Репутаційний PR

Бездоганна корпоративна репутація не будується за одну ніч і не є результатом простого талану. Це ретельно спланована, впроваджена в щоденну діяльність Компанії, керована діяльність, спрямована на формування життєво важливого активу.


Наукові дослідження свідчать, що в будь-якій сфері бізнесу добре ім'я приносить досить відчутні матеріальні дивіденди: поважні компанії отримують кращі результати за такими показниками, як прибутковість інвестицій, зростання продажів і доходів, пайові надходження та ін.


Репутаційний менеджмент просто необхідний в індустрії послуг, де місце матеріальних активів у процесі виробництва додаткової вартості займають ідеї. У боротьбі за споживача постачальникам послуг більше нічого пред'явити, крім своєї репутації. Значення репутації особливо важливе у сферах фінансових, консалтингових, юридичних і страхових послуг.


Результат репутаційного PR - від підвищення вартості акцій і прибутковості бізнесу до залучення кращих кадрів і надійних ділових партнерів. У кризових ситуаціях саме репутація може стримати удар по Компанії. Однак це найвимогливіший і найтендітніший актив із погляду його підтримки.


Наш досвід у репутаційному менеджменті стане корисним для Вас незалежно від того, чи працюєте ви над зміцненням Вашої репутації чи збільшуєте інвестиційну привабливість Компанії. Ми реалізували більше 80 програм репутаційного PR.